Polski Związek Skata
Członkowie

Okręg Śląsk-Południe

aktualizacja 2022.01.30

L.p. Lp kl Nr ewidencyjny Nazwisko i imię Klub, Sekcja Kat
1 1 07/005/003 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m
2 2 07/005/004 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m
3 3 07/005/007 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s
4 4 07/005/014 Jeszka Benedykt GKS DĄB Gaszowice s
5 5 07/005/016 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m
6 6 07/005/018 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice m
7 7 07/005/023 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice s
8 8 07/005/024 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice s
9 1 07/006/001 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s
10 2 07/006/004 Wojciechowski Zdzisław KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s
11 3 07/006/011 Szkatuła Grzegorz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m
12 4 07/006/014 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s
13 5 07/006/021 Kopiec Mirosław KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m
14 6 07/006/022 Bura Michał KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m
15 7 07/006/024 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s
16 1 07/007/014 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s
17 2 07/007/028 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin m
18 3 07/007/029 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin s
19 4 07/007/031 Kuźnik Fryderyk KSS MARCEL Radlin s
20 5 07/007/034 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin s
21 1 07/008/007 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s
22 2 07/008/012 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław M
23 3 07/008/016 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław s
24 4 07/008/022 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s
25 5 07/008/023 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław s
26 6 07/008/024 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław s
27 1 07/009/001 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana s
28 2 07/009/012 Parma Andrzej S.C. GOKiR Mszana m
29 3 07/009/013 Capanda Paweł S.C. GOKiR Mszana m
30 4 07/009/014 Wodecki Rafał S.C. GOKiR Mszana m
31 5 07/009/015 Wodecki Adam S.C. GOKiR Mszana m
32 6 07/009/016 Pawelec Mariusz S.C. GOKiR Mszana m
33 7 07/009/018 Sosna Marek S.C. GOKiR Mszana m
34 1 07/010/001 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny m
35 2 07/010/014 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s
36 3 07/010/018 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny s
37 4 07/010/021 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny s
38 5 07/010/024 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s
39 6 07/010/025 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny m
40 1 07/015/003 Kłosek Leonard WOK Skrzyszów s
41 2 07/015/004 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów m
42 3 07/015/005 Tatarczyk Witold WOK Skrzyszów s
43 4 07/015/017 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów s
44 5 07/015/018 Stachurski Grzegorz WOK Skrzyszów m
45 6 07/015/019 Uryga Lesław WOK Skrzyszów s
46 7 07/015/020 Taczała Krzysztof WOK Skrzyszów m
47 1 07/018/002 Pawela Andrzej WOKiR Połomia m
48 2 07/018/004 Michalik Arkadiusz WOKiR Połomia m
49 3 07/018/010 Rduch Stanisław WOKiR Połomia s
50 4 07/018/011 Rzepiszczak Jan WOKiR Połomia s
51 5 07/018/019 Orawski Alfred WOKiR Połomia s
52 6 07/018/027 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s
53 7 07/018/032 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia m
54 8 07/018/033 Michalik Czesław WOKiR Połomia m
55 9 07/018/034 Liśnikowski Tomasz WOKiR Połomia m
56 10 07/018/036 Salamon Adam WOKiR Połomia m
57 11 07/018/040 Koniarczyk Tadeusz WOKiR Połomia s
58 12 07/018/041 Zgraj Edward WOKiR Połomia s
59 13 07/018/042 Pawela Grzegorz WOKiR Połomia m
60 1 07/020/021 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy s
61 2 07/020/024 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy s
62 3 07/020/034 Brachmański Jerzy S.C. HERKULES Rydułtowy s
63 4 07/020/039 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s
64 5 07/020/040 Wróblewski Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy m
65 6 07/020/041 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy m
66 7 07/020/043 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy m
67 8 07/020/044 Wróblewski Marek S.C. HERKULES Rydułtowy m
68 1 07/022/002 Jędrysik Zygmunt KS NAPRZÓD Czyżowice s
69 2 07/022/007 Pyrchała Józef KS NAPRZÓD Czyżowice s
70 3 07/022/013 Mika Piotr KS NAPRZÓD Czyżowice m
71 4 07/022/020 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice m
72 5 07/022/021 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice m
73 6 07/022/023 Cichy Witold KS NAPRZÓD Czyżowice m
74 7 07/022/025 Pyrchała Piotr KS NAPRZÓD Czyżowice m
75 1 07/024/002 Hanusek Arnold LKS Górki Śl. m
76 2 07/024/006 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s
77 3 07/024/008 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s
78 4 07/024/011 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. m
79 5 07/024/016 Broża Rudolf LKS Górki Śl. m
80 6 07/024/026 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl. m
81 7 07/024/028 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s
82 8 07/024/031 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. m
83 1 07/026/001 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
84 2 07/026/005 Chabowski Tadeusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
85 3 07/026/007 Buchta Herbert KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m
86 4 07/026/032 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m
87 5 07/026/039 Menżyk Piotr KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
88 6 07/026/040 Pucka Eugeniusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
89 7 07/026/042 Kuczera Antoni KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
90 8 07/026/043 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
91 9 07/026/049 Bochenek Jan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m
92 10 07/026/051 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
93 11 07/026/052 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
94 1 07/027/001 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s
95 2 07/027/020 Kura Jan TKKF SKAT Racibórz s
96 3 07/027/021 Plutka Krystian TKKF SKAT Racibórz s
97 4 07/027/023 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz s
98 5 07/027/024 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s
99 6 07/027/025 Porwoł Józef TKKF SKAT Racibórz s
100 1 07/028/001 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów s
101 2 07/028/017 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów s
102 3 07/028/018 Powała Bogusław RELAKS Rzuchów s
103 4 07/028/019 Piekut Leszek RELAKS Rzuchów m
104 5 07/028/020 Knura Alojzy RELAKS Rzuchów s
105 6 07/028/021 Węglorz Bolesław RELAKS Rzuchów s
106 7 07/028/022 Mainka Henryk RELAKS Rzuchów s
107 8 07/028/023 Sowa Ginter RELAKS Rzuchów s
108 1 07/029/001 Cyran Eugeniusz LKS Lyski s
109 2 07/029/011 Wojaczek Łukasz LKS Lyski m
110 3 07/029/012 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m
111 4 07/029/013 Kostka Hubert LKS Lyski s
112 5 07/029/014 Wojtyła Józef LKS Lyski m
113 6 07/029/015 Szulik Mirosław LKS Lyski m
114 7 07/029/016 Wojaczek Antoni LKS Lyski s
115 8 07/029/019 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m
116 9 07/029/026 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m
117 10 07/029/027 Michalski Dawid LKS Lyski m
118 11 07/029/028 Szulik Grzegorz LKS Lyski m
119 12 07/029/030 Wochnik Lucjan LKS Lyski m
120 13 07/029/031 Grzenia Stanisław LKS Lyski s
121 1 07/030/001 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce m
122 2 07/030/004 Lenczyk Bolesław S.C. CZARNI Gorzyce s
123 3 07/030/006 Lamczyk Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce s
124 4 07/030/008 Smolnik Jan S.C. CZARNI Gorzyce s
125 5 07/030/009 Grzywacz Kazimierz S.C. CZARNI Gorzyce m
126 6 07/030/014 Polnik Rudolf S.C. CZARNI Gorzyce s
127 7 07/030/015 Kubicki Leon S.C. CZARNI Gorzyce s
128 1 07/033/001 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice m
129 2 07/033/002 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s
130 3 07/033/011 Konsek Andrzej  Krojc Krzyżanowice m
131 4 07/033/015 Mokrosz Bernard Krojc Krzyżanowice s
132 5 07/033/017 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m
133 6 07/033/019 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m
134 7 07/033/020 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j
135 8 07/033/021 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice s
136 9 07/033/022 Procek Krystian Krojc Krzyżanowice m
137 10 07/033/023 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice m
138 11 07/033/024 Polednik Jan Krojc Krzyżanowice s
139 12 07/033/025 Polednik Marcela Krojc Krzyżanowice k-j