Polski Związek Skata
Tychy

XII Turniej Grand Prix

XII Turniej Grand Prix Okręgu - Puchar Z Okazji 100 Rocznicy Niepodległości

  • Organizator Data: SOKÓŁ Wola/13.10.2018
  • Kierownictwo: Sitko Leonardo
  • Sędzia: Klenczar Stanisław
  • Sekretariat: Niemiec Michał

M-ce Zawodnik  Sekcja DP RAZEM I Seria II Seria III Seria
Pkt W P Pkt W P Pkt W P Pkt W P
1 Buczkowski Czesław  Sokół Wola 70 3081 29 2 930 9 0 974 8 0 1177 12 2
2 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola 69 3045 29 1 1383 12 0 901 8 0 761 9 1
3 Klenczar Stanisław  Sokół Wola 68 3045 24 1 1605 13 0 586 4 1 854 7 0
4 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 67 2944 27 4 1382 14 1 856 7 1 706 6 2
5 Segeth Krzysztof OSP Lędziny  66 2868 22 2 765 7 2 861 6 0 1242 9 0
6 Tabath Damian WISUS 65 2852 24 0 965 8 0 1124 10 0 763 6 0
7 Ciwis Teodor SK Wyry 64 2817 24 0 861 6 0 822 8 0 1134 10 0
8 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 63 2747 39 10 981 13 2 496 10 6 1270 16 2
9 Lazar Ryszard MIFAMA Mikołów 62 2718 26 3 395 6 2 957 9 1 1366 11 0
10 Beberok Józef CEZAB PIASEK 61 2699 30 5 782 9 3 629 8 2 1288 13 0
11 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 60 2669 26 5 932 10 3 928 10 2 809 6 0
12 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 59 2624 26 4 692 7 1 1180 12 2 752 7 1
13 Urbańczyk Andrzej Sokół Wola 58 2589 22 1 879 8 0 894 9 1 816 5 0
14 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 57 2402 21 3 907 7 1 575 6 1 920 8 1
15 Ryguła Robert Sokół Wola 56 2354 22 4 1108 7 0 741 9 2 505 6 2
16 Stawowy Bogdan Sokół Wola 55 2346 21 2 1375 10 0 629 7 1 342 4 1
17 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 54 2328 22 4 882 7 1 439 6 3 1007 9 0
18 Szafraniec Adrian SK Woszczyce 53 2312 24 4 739 9 2 885 9 1 688 6 1
19 Harupa Marek KS Kobiór  52 2286 20 1 776 8 1 659 4 0 851 8 0
20 Klekot Jan LKS Miedźna 51 2280 18 1 916 7 1 328 2 0 1036 9 0
21 Norek Teofil KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 50 2244 17 4 652 4 0 1097 8 2 495 5 2
22 Piekorz Czesław  Unia Bieruń 49 2074 23 7 696 8 3 1223 11 0 155 4 4
23 Połeć Sławomir  OSP Lędziny  48 2073 20 3 224 3 2 758 7 1 1091 10 0
24 Krzymiński Henryk OSP Lędziny  47 2034 22 5 696 8 2 704 6 1 634 8 2
25 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 46 2008 28 8 958 12 2 762 9 1 288 7 5
26 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny  45 2005 21 4 938 8 1 234 3 2 833 10 1
27 Sweryd Marek T.S. Pszczyna 44 2003 22 5 590 7 2 890 9 1 523 6 2
28 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny  43 1986 22 3 621 6 0 497 7 2 868 9 1
29 Janosz Emanuel Sokół Wola 42 1976 19 4 571 5 1 603 7 2 802 7 1
30 Starzak Krzysztof Dąbki Mościska  41 1942 18 3 452 5 1 620 8 2 870 5 0
31 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny  40 1918 22 3 937 9 1 310 6 2 671 7 0
32 Mielcarek Karol Unia Bieruń 39 1905 27 10 575 7 3 342 8 5 988 12 2
33 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 38 1879 15 3 629 6 3 912 8 0 338 1 0
34 Habelok Gabriela OSP Lędziny  37 1810 18 3 402 5 2 609 5 0 799 8 1
35 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 36 1796 30 9 663 10 2 881 11 3 252 9 4
36 Obirek Zbigniew KS Cieszyn – Filar 35 1737 22 6 788 9 3 571 7 1 378 6 2
37 Sitko Leonardo Sokół Wola 34 1711 24 8 292 6 3 698 6 1 721 12 4
38 Konsek Andrzej SK Woszczyce 33 1710 20 6 399 6 1 643 7 2 668 7 3
39 Noras Wiktor Sokół Wola 32 1708 20 5 440 5 2 749 9 1 519 6 2
40 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny  31 1637 21 6 569 6 1 725 9 2 343 6 3
41 Foryś Wacław  Sokół Wola 30 1588 21 7 -28 5 4 1020 10 1 596 6 2
42 Wybrańczyk Alojzy  Sokół Wola 29 1570 14 3 511 4 2 585 5 0 474 5 1
43 Beczała Andrzej  T.S. Pszczyna 28 1556 19 5 524 5 1 633 8 2 399 6 2
44 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny  27 1478 22 8 929 11 1 332 6 4 217 5 3
45 Mazur Ludwik NZ 26 1462 17 4 349 5 3 467 6 1 646 6 0
46 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny  25 1347 13 3 626 5 1 341 3 1 380 5 1
47 Piecha Ireneusz OSP Lędziny  24 1233 19 8 891 6 0 248 5 2 94 8 6
48 Faruga Jan T.S. Pszczyna 23 1221 12 3 296 3 1 179 2 1 746 7 1
49 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 22 1210 17 6 674 7 1 358 7 3 178 3 2
50 Czauderna Krzysztof KS Cieszyn – Filar 21 1199 13 5 283 6 3 477 4 2 439 3 0
51 Segeth Lidia Unia Bieruń 20 1147 18 7 420 5 2 159 4 3 568 9 2
52 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 19 1130 18 7 -205 4 5 779 9 2 556 5 0