Polski Związek Skata
Śląsk-Południe

III GPO Śl-Pd

III Turniej Grand Prix Okręgu  - Puchar Prezesa Okręgu Śląsk Południe

  • Organizator i data:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów/11.01.2020
  • Kierownik turnieju: Huwer Alojazy
  • Sekretariat: Huwer Alojzy
  • Sędzia: Huwer Alojzy

m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty w Punkty w Punkty w
1 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 40 12 52 3 090 30 1 269 12 1 821 18
2 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 35 10 45 2 787 23 1 204 10 1 583 13
3 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 30 10 40 2 750 29 1 456 15 1 294 14
4 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 28 10 38 2 733 21 1 647 12 1 086 9
5 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 601 25 1 651 15 950 10
6 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 28 10 38 2 539 26 888 10 1 651 16
7 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 26 10 36 2 528 24 973 10 1 555 14
8 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 26 10 36 2 520 26 1 352 12 1 168 14
9 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 26 10 36 2 501 23 1 060 12 1 441 11
10 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 24 8 32 2 468 25 1 297 14 1 171 11
11 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 24 8 32 2 355 25 1 144 12 1 211 13
12 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 24 8 32 2 338 22 983 10 1 355 12
13 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany 22 8 30 2 293 23 1 114 11 1 179 12
14 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 22 8 30 2 286 19 1 218 11 1 068 8
15 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 283 18 1 514 13 769 5
16 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 20 8 28 2 272 23 1 223 13 1 049 10
17 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 20 8 28 2 175 21 1 109 12 1 066 9
18 Wojaczek Antoni LKS Lyski 20 8 28 2 132 22 1 224 12 908 10
19 Szulik Mirosław LKS Lyski 18 8 26 2 126 22 836 10 1 290 12
20 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 102 24 1 205 12 897 12
21 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 18 8 26 2 093 25 635 10 1 458 15
22 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 16 8 24 2 069 18 688 5 1 381 13
23 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 16 8 24 2 063 21 1 101 12 962 9
24 Grobelny Paweł N/Z 16 8 24 2 036 16 974 9 1 062 7
25 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 14 6 20 1 999 18 950 7 1 049 11
26 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 14 6 20 1 997 24 1 224 14 773 10
27 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 14 6 20 1 995 21 1 047 11 948 10
28 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 12 6 18 1 966 21 1 313 12 653 9
29 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 12 6 18 1 960 18 1 092 9 868 9
30 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 12 6 18 1 940 21 832 9 1 108 12
31 Uryga Lesław WOK Gołkowice 10 6 16 1 933 18 1 054 9 879 9
32 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 10 6 16 1 909 19 990 11 919 8
33 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 10 6 16 1 900 19 1 234 12 666 7
34 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 10 6 16 1 881 19 1 159 11 722 8
35 Pawera Henryk WOK Gołkowice 10 6 16 1 860 18 609 6 1 251 12
36 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 6 16 1 845 18 950 8 895 10
37 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 10 6 16 1 807 19 938 10 869 9
38 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 10 6 16 1 771 17 806 10 965 7
39 Tchórz Henryk N/Z 10 6 16 1 712 21 1 392 13 320 8
40 Bajer Ryszard LKS Lyski 10 6 16 1 698 13 994 8 704 5
41 Szindler Henryk KSS MARCEL Radlin 10 6 16 1 692 17 511 5 1 181 12
42 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 6 16 1 665 19 704 7 961 12
43 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 602 24 602 12 1 000 12
44 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 6 16 1 562 16 916 8 646 8
45 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 10 6 16 1 552 16 837 9 715 7
46 Balcar Krystian WOKiR Połomia 10 6 16 1 547 20 983 13 564 7
47 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 10 6 16 1 529 17 530 7 999 10
48 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 10 4 14 1 490 21 537 9 953 12
49 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 479 15 916 9 563 6
50 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 444 13 887 7 557 6
51 Kostka Hubert LKS Lyski 10 4 14 1 423 14 894 6 529 8
52 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 10 4 14 1 387 14 819 8 568 6
53 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 381 18 430 7 951 11
54 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 365 14 302 4 1 063 10
55 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 4 14 1 352 21 1 128 12 224 9
56 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 329 15 770 10 559 5
57 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 10 4 14 1 312 14 728 5 584 9
58 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 254 23 395 11 859 12
59 Polednik Jan Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 157 16 908 12 249 4
60 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 051 13 625 7 426 6
61 Frydrych Alojzy N/Z 10 4 14 1 048 15 521 7 527 8
62 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 029 16 489 10 540 6
63 Kura Jan TKKF SKAT Racibórz 10 4 14 1 018 19 642 10 376 9
64 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl. 10 2 12 937 12 562 7 375 5
65 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 2 12 744 7 132 4 612 3
66 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 2 12 738 10 316 3 422 7
67 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 10 2 12 683 9 499 8 184 1