Liga o/ Kaszubsko-Pomorskiego 2022 | |||||||
m-sc | Drużyna | RAZEM | 1 kol | 2 kol | 3 kol | 4 kol | 5 kol |
1. | MOKSiR Puck | 40330 | 8353 | 9599 | 7885 | 6868 | 7625 |
2. | S.K. FAMILY Dziemiany | 39926 | 8355 | 7650 | 6802 | 8763 | 8356 |
3. | GOKSiR Lipusz | 39786 | 6154 | 9230 | 8765 | 8233 | 7404 |
4. | KS KRAJNA Złotów II | 39783 | 9957 | 8261 | 7219 | 8118 | 6228 |
5. | GOKSiR Liniewo | 39454 | 8019 | 8311 | 6578 | 8107 | 8439 |
6. | MOKSiR Puck II | 37070 | 6915 | 7773 | 0 | 10841 | 11541 |
7. | GOKSiR Liniewo II | 26654 | 8431 | 8454 | 0 | 0 | 9769 |
8. | MOKSiR Puck III | 9168 | 9168 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liga o/ Kaszubsko-Pomorskiego 2022 | RAZEM | V kolejka | po V kolejce | |
m-sc | Drużyna | m/p | m/p | m/p |
1. | MOKSiR Puck | 40330 | 7625 | 32705 |
2. | S.K. FAMILY Dziemiany | 39926 | 8356 | 31570 |
3. | GOKSiR Lipusz | 39786 | 7404 | 32382 |
4. | KS KRAJNA Złotów II | 39783 | 6228 | 33555 |
5. | GOKSiR Liniewo | 39454 | 8439 | 31015 |
6. | MOKSiR Puck II | 36212 | 11541 | 24671 |
7. | GOKSiR Liniewo II | 26654 | 9769 | 16885 |
8. | MOKSiR Puck III | 9168 | 0 | 9168 |
Liga O/Pomorsko-Kaszubskiego - 5 kolejka | |||||||||
Gospodarz zawodów: | GOKSiR Lipusz | Data | Lipusz, 30 październik 2022 r. | ||||||
Kierownik zawodów: | Grzenia Hubert | Sędzia: | Żywicki Marcin | ||||||
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
MOKSiR Puck | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | Pawlicki Andrzej | 1342 | 14 | 501 | 4 | 242 | 6 | 599 | 4 |
2. | Jacek Ludwik | 1971 | 18 | 504 | 5 | 531 | 6 | 936 | 7 |
3. | Stodolny Piotr | 2047 | 19 | 530 | 6 | 786 | 6 | 731 | 7 |
4. | Szczypior Stefan | 2265 | 21 | 755 | 7 | 956 | 6 | 554 | 8 |
0 | 0 | ||||||||
Podpis Kapitana | 7625 | 72 | 2290 | 22 | 2515 | 24 | 2820 | 26 | |
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
MOKSiR Puck II | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | Bekisz Zdzisław | 1962 | 23 | 485 | 7 | 992 | 9 | 485 | 7 |
2. | Baran Adam | 2676 | 34 | 837 | 11 | 1002 | 12 | 837 | 11 |
3. | Nadolski Daniel | 3306 | 32 | 904 | 9 | 1498 | 14 | 904 | 9 |
4. | Radtke Marek | 3597 | 32 | 1228 | 10 | 1141 | 12 | 1228 | 10 |
0 | 0 | ||||||||
Podpis Kapitana | 11541 | 121 | 3454 | 37 | 4633 | 47 | 3454 | 37 | |
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
MOKSiR Puck III | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | 0 | 0 | |||||||
2. | 0 | 0 | |||||||
3. | 0 | 0 | |||||||
4. | 0 | 0 | |||||||
0 | 0 | ||||||||
Podpis Kapitana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
S.K. FAMILY Dziemiany | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | Żywicki Marcin | 2257 | 20 | 1010 | 10 | 554 | 4 | 693 | 6 |
2. | Mikołajczyk Paweł | 2058 | 25 | 748 | 8 | 936 | 11 | 374 | 6 |
3. | Mikołajczyk Tomasz | 2592 | 25 | 1188 | 10 | 704 | 7 | 700 | 8 |
4. | Kujawski Adam | 282 | 3 | 282 | 3 | ||||
Mikołajczyk Rafał | 1167 | 15 | 916 | 8 | 251 | 7 | |||
Podpis Kapitana | 8356 | 88 | 3228 | 31 | 3110 | 30 | 2018 | 27 | |
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
GOKSiR Liniewo | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | Narloch Stanisław | 1999 | 20 | 532 | 5 | 675 | 7 | 792 | 8 |
2. | Gostomski Zenon | 1693 | 12 | 671 | 4 | 495 | 4 | 527 | 4 |
3. | Wirkus Józef | 1990 | 23 | 509 | 6 | 1032 | 10 | 449 | 7 |
4. | Pepliński Zdzisław | 2757 | 31 | 876 | 9 | 531 | 9 | 1350 | 13 |
0 | 0 | ||||||||
Podpis Kapitana | 8439 | 86 | 2588 | 24 | 2733 | 30 | 3118 | 32 | |
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
GOKSiR Liniewo II | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | Orzłowski Zygmunt | 1685 | 20 | 413 | 5 | 811 | 8 | 461 | 7 |
2. | Sosnowski Ludwik | 3368 | 30 | 1381 | 12 | 1251 | 12 | 736 | 6 |
3. | Jędrzejczak Jerzy | 2499 | 22 | 762 | 5 | 817 | 9 | 920 | 8 |
4. | Borkowski Marian | 2217 | 27 | 1094 | 14 | 277 | 6 | 846 | 7 |
0 | 0 | ||||||||
Podpis Kapitana | 9769 | 99 | 3650 | 36 | 3156 | 35 | 2963 | 28 | |
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
GOKSiR Lipusz | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | Gostomczyk Tadeusz | 1977 | 25 | 1240 | 12 | 460 | 8 | 277 | 5 |
2. | Bekisz Kazimierz | 1853 | 24 | 891 | 10 | 463 | 8 | 499 | 6 |
3. | Cybulski Zygmunt | 2228 | 25 | 535 | 7 | 616 | 6 | 1077 | 12 |
4. | Kozikowski Jan | 807 | 11 | 548 | 6 | 259 | 5 | ||
Felski Kazimierz | 539 | 7 | 539 | 7 | |||||
Podpis Kapitana | 7404 | 92 | 3214 | 35 | 2078 | 29 | 2112 | 28 | |
Drużyna | RAZEM | I SERIA | II SERIA | III SERIA | |||||
KS KRAJNA Złotów II | m.p | w | m.p | w | m.p | w | m.p | w | |
1. | Kozieł Barbara | 1172 | 18 | 105 | 5 | 240 | 4 | 827 | 9 |
2. | Ciepłuch Stefania | 1841 | 17 | 696 | 7 | 690 | 6 | 455 | 4 |
3. | Bełka Jan | 997 | 17 | 128 | 5 | 480 | 5 | 389 | 7 |
4. | Bianga Edward | 2218 | 17 | 951 | 7 | 700 | 4 | 567 | 6 |
0 | 0 | ||||||||
Podpis Kapitana | 6228 | 69 | 1880 | 24 | 2110 | 19 | 2238 | 26 |