pzskat.pl GPP I GPP II GPP III GPP IV GPP V GPP VI GPP VII GPP VIII GPP IX GPP

IV Turniej Grand Prix Polski 2014
Okręg Miasto-Tychy
ogólnaseniorzykobietyjuniorzy
 
m-ce nazwisko imię klub - sekcja kat. GP razem seria I seria II
    punkty w p punkty w p punkty w p
1 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 100 90 190 3277 34 2 1852 18 1 1425 16 1
2 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 99 80 179 3039 26 1 1133 9 1 1906 17 0
3 Krawczyk Jan GTS Bojszowy s 98 78 176 2986 27 2 1364 14 2 1622 13 0
4 Urbanek Józef ISKRA Rybnik s 97 76 173 2937 23 0 1263 12 0 1674 11 0
5 Dąbrowski Marian KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska G. m 96 76 172 2920 23 2 1374 11 0 1546 12 2
6 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola s 95 76 171 2909 27 5 1185 12 3 1724 15 2
7 Wątroba Zbigniew KS CHSM Chorzów m 94 74 168 2895 25 2 1889 16 0 1006 9 2
8 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 93 72 165 2809 27 3 1259 11 1 1550 16 2
9 Farana Andrzej Klub Skata Zajazd Krapkowice m 92 72 164 2806 24 2 1530 11 0 1276 13 2
10 Morkisz Janusz LKS Miedźna m 91 70 161 2798 22 1 1238 10 1 1560 12 0
11 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 90 70 160 2753 26 1 1130 12 1 1623 14 0
12 Kubeczko Błażej SOKÓŁ Wola m 89 68 157 2721 29 5 1706 17 2 1015 12 3
13 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 88 66 154 2683 22 1 1357 13 1 1326 9 0
14 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 87 66 153 2676 27 3 1491 15 3 1185 12 0
15 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 86 66 152 2673 23 1 1351 10 1 1322 13 0
16 Bodaszewski Edward KS CHSM Chorzów s 85 66 151 2672 22 2 1038 9 1 1634 13 1
17 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 84 66 150 2670 26 4 1623 17 2 1047 9 2
18 Pasieka Grzegorz MOK GUIDO Zabrze m 83 66 149 2654 27 4 1298 14 2 1356 13 2
19 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 82 64 146 2623 24 2 1059 11 2 1564 13 0
20 Bartosik Wojciech SAMBOR SILESIA Rybnik s 81 64 145 2622 27 4 1005 12 3 1617 15 1
21 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 80 64 144 2613 22 2 1300 12 1 1313 10 1
22 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 79 64 143 2604 26 5 1280 14 4 1324 12 1
23 Hosemann Józef CHEMIK Siemianowice Śl. s 78 64 142 2602 21 3 1211 11 1 1391 10 2
24 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA Tychy s 77 62 139 2563 22 1 1234 10 1 1329 12 0
25 Karbowski Jan SZOMBIERKI Bytom m 76 62 138 2561 25 3 1301 12 0 1260 13 3
26 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 75 62 137 2559 23 2 1348 12 1 1211 11 1
27 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 74 60 134 2547 30 4 1151 16 3 1396 14 1
28 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 73 60 133 2540 26 2 1131 14 2 1409 12 0
29 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 72 60 132 2533 24 3 1720 16 1 813 8 2
30 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 71 60 131 2530 25 4 1082 12 2 1448 13 2
31 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy m 70 60 130 2528 24 4 696 9 4 1832 15 0
32 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek m 69 60 129 2524 24 3 1072 12 2 1452 12 1
33 Zacher Jacek LWSM Knurów m 68 60 128 2513 23 3 1058 11 3 1455 12 0
34 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 67 60 127 2509 25 4 1537 15 2 972 10 2
35 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 66 60 126 2507 28 4 1440 15 1 1067 13 3
36 Grabowski Andrzej NADWIŚLAN Góra m 65 60 125 2501 28 6 1186 12 2 1315 16 4
37 Faruga Jan TS Pszczyna m 64 58 122 2498 20 5 1333 9 1 1165 11 4
38 Szier Mirosław DĄBKI Mościska m 63 58 121 2493 22 1 1066 11 1 1427 11 0
39 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 62 58 120 2485 23 3 1116 9 1 1369 14 2
40 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 61 58 119 2483 23 2 1084 12 2 1399 11 0
41 Szyszka Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 60 58 118 2480 22 1 1255 11 0 1225 11 1
42 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 59 58 117 2470 23 3 1322 14 2 1148 9 1
43 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 58 58 116 2467 19 0 1091 9 0 1376 10 0
44 Pawela Andrzej WOKiR Połomia m 57 58 115 2462 24 4 1159 10 2 1303 14 2
45 Paulus Ewald SAMBOR SILESIA Rybnik s 56 56 112 2445 25 3 1120 12 1 1325 13 2
46 Szymański Grzegorz LZS Tarnów Opolski m 55 56 111 2443 22 2 1351 12 1 1092 10 1
47 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 54 56 110 2440 20 2 1368 12 1 1072 8 1
48 Urzędowski Adam ZAGŁOBA Tychy m 53 56 109 2425 22 2 1317 11 1 1108 11 1
49 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice m 52 56 108 2420 21 3 1542 12 0 878 9 3
50 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 51 56 107 2418 22 2 1306 12 1 1112 10 1
51 Bazylkiewicz Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 50 56 106 2415 21 1 1456 11 0 959 10 1
52 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom m 49 56 105 2408 25 3 1244 12 0 1164 13 3
53 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 48 56 104 2404 20 3 1255 10 1 1149 10 2
54 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 47 54 101 2390 24 3 1382 15 2 1008 9 1
55 Kochanek Ryszard AMICUS KWK STASZIC Katowice s 46 54 100 2387 25 2 1160 14 2 1227 11 0
56 Jabłoński Jacenty KS MOSiR Cieszyn m 45 54 99 2387 19 1 1310 9 0 1077 10 1
57 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 44 54 98 2380 24 2 909 10 2 1471 14 0
58 Broża Rudolf TKKF SKAT Racibórz m 43 54 97 2374 21 2 1082 9 1 1292 12 1
59 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 42 54 96 2374 20 0 1621 16 0 753 4 0
60 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 41 54 95 2370 20 1 1348 11 0 1022 9 1
61 Gołyś Dawid LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice j 40 54 94 2369 21 2 621 7 2 1748 14 0
62 Mietelski Zdzisław SILESIA Tarnowskie Góry m 39 54 93 2359 27 4 1211 11 2 1148 16 2
63 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 38 54 92 2359 26 7 485 8 4 1874 18 3
64 Nowakowski Mirosław KS CZUŁOWIANKA Tychy m 37 54 91 2356 19 2 1454 10 0 902 9 2
65 Gołyś Dariusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 36 54 90 2351 20 1 1259 10 1 1092 10 0
66 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 35 52 87 2343 22 1 1084 9 0 1259 13 1
67 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 34 52 86 2342 24 5 1405 13 1 937 11 4
68 Mucha Roman #N/D! #N/D! 33 52 85 2342 20 2 1669 14 0 673 6 2
69 Duda Edward BUK Rudy m 32 52 84 2334 23 3 880 9 1 1454 14 2
70 Kuźnik Józef VEGA-MIFAMA Mikołów s 31 52 83 2334 19 3 1393 11 1 941 8 2
71 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s 30 52 82 2318 26 6 1378 13 3 940 13 3
72 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice m 29 52 81 2316 28 4 1315 15 2 1001 13 2
73 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 28 52 80 2313 24 4 1497 13 1 816 11 3
74 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 27 52 79 2312 21 4 865 9 3 1447 12 1
75 Nieroda Julian S.C. HERKULES Rydułtowy s 26 52 78 2311 18 1 1543 12 0 768 6 1
76 Frysz Grzegorz SKATMINDSET Jastrzębie m 25 52 77 2307 23 4 835 10 3 1472 13 1
77 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 24 52 76 2300 20 2 1001 10 2 1299 10 0
78 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 23 50 73 2292 24 4 1141 12 1 1151 12 3
79 Tendera Jan SKAT KLUB Kobiór s 22 50 72 2281 21 5 506 7 4 1775 14 1
80 Głowacki Roman PIEKUŚ SUBLE Tychy s 21 50 71 2279 22 3 817 9 2 1462 13 1
81 Witkowski Tadeusz LZS Tarnów Opolski m 20 50 70 2278 22 2 1290 12 0 988 10 2
82 Skubała Roman SKAT Lubliniec m 18 50 68 2273 22 4 816 11 3 1457 11 1
83 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 19 50 69 2273 22 3 639 7 3 1634 15 0
84 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 17 50 67 2269 24 2 1569 15 0 700 9 2
85 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek m 16 50 66 2269 22 2 1281 12 1 988 10 1
86 Brola Henryk LWSM Knurów m 15 50 65 2265 23 3 1380 11 1 885 12 2
87 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 14 50 64 2258 27 8 1299 13 3 959 14 5
88 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 13 50 63 2255 17 1 1044 6 0 1211 11 1
89 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 12 50 62 2253 20 1 1369 12 1 884 8 0
90 Czmok Wiktor SILESIA Tarnowskie Góry s 11 50 61 2251 27 4 957 12 2 1294 15 2
91 Kufel Józef WISUS Żory s 10 50 60 2250 16 2 976 7 1 1274 9 1
92 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 9 48 57 2249 16 1 1181 10 1 1068 6 0
93 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 8 48 56 2244 18 0 946 7 0 1298 11 0
94 Kula Marian U JANA Tychy s 7 48 55 2242 18 1 1077 10 1 1165 8 0
95 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 6 48 54 2239 18 2 1015 8 0 1224 10 2
96 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 5 48 53 2237 21 2 1181 12 1 1056 9 1
97 Lubecka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 4 48 52 2233 18 1 1285 10 0 948 8 1
98 Machowski Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 3 48 51 2229 26 5 870 12 3 1359 14 2
99 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 2 48 50 2224 24 6 1092 12 4 1132 12 2
100 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 48 49 2220 23 4 1110 13 3 1110 10 1
101 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 48 48 2218 17 0 972 8 0 1246 9 0
102 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom m 48 48 2217 25 6 772 11 4 1445 14 2
103 Bartas Piotr VEGA-MIFAMA Mikołów m 48 48 2217 23 4 1290 12 2 927 11 2
104 Margos Otmar RAMSCH Chrzowice s 48 48 2215 20 2 526 7 2 1689 13 0
105 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 48 48 2205 18 1 1261 11 0 944 7 1
106 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 48 48 2201 27 5 831 9 2 1370 18 3
107 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 46 46 2199 26 5 974 11 2 1225 15 3
108 Zowada Kazimierz KWK WUJEK Katowice s 46 46 2199 20 1 1184 11 0 1015 9 1
109 Buchalik Alfons WISUS Żory s 46 46 2198 22 2 925 8 1 1273 14 1
110 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 46 46 2198 20 4 1024 11 2 1174 9 2
111 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 46 46 2194 19 2 1044 11 2 1150 8 0
112 Łapuszek Marcin SK Wyry j 46 46 2188 24 3 1034 12 2 1154 12 1
113 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 46 46 2182 18 1 988 9 1 1194 9 0
114 Antończyk Józef LWSM Knurów s 46 46 2179 20 4 1017 11 3 1162 9 1
115 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 46 46 2173 24 5 1564 15 2 609 9 3
116 Machoń Jarosław SKAT Lubliniec m 46 46 2173 20 0 1114 10 0 1059 10 0
117 Mol Jerzy PIEKUŚ SUBLE Tychy s 46 46 2171 18 1 924 7 1 1247 11 0
118 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 46 46 2168 19 2 941 8 1 1227 11 1
119 Harupa Marek MULTI-FORM II m 46 46 2165 19 0 1223 11 0 942 8 0
120 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 46 46 2161 20 0 1218 11 2 943 9 2
121 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 46 46 2150 25 3 966 14 2 1184 11 1
122 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 44 44 2144 21 5 835 10 3 1309 11 2
123 Cholewiński Piotr GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice m 44 44 2138 24 4 1010 10 1 1128 14 3
124 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 44 44 2136 22 4 895 12 4 1241 10 0
125 Trzewik Wojciech MDK POŁUDNIE Katowice m 44 44 2131 29 6 1052 12 2 1079 17 4
126 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy s 44 44 2126 19 1 1029 8 1 1097 11 0
127 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 44 44 2118 18 3 627 5 2 1491 13 1
128 Waloszyński Ernest KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska G. s 44 44 2116 21 3 1408 14 1 708 7 2
129 Jacek Rudolf AMICUS KWK STASZIC Katowice s 44 44 2114 20 2 1044 11 1 1070 9 1
130 Sobol Grzegorz SK STARA POCZTA m 44 44 2113 22 4 793 10 3 1320 12 1
131 Kędzia Stanisław SKAT Lubliniec m 44 44 2113 17 1 999 9 0 1114 8 1
132 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s 44 44 2113 17 2 1132 9 1 981 8 1
133 Wajs Dariusz SZOMBIERKI Bytom m 44 44 2110 26 4 1056 13 2 1054 13 2
134 Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice s 44 44 2105 18 2 1386 10 0 719 8 2
135 Kostrzewa Zbigniew FLOREK Świętochłowice m 42 42 2098 27 8 923 13 4 1175 14 4
136 Mayer Zbigniew CEZAB Piasek m 42 42 2094 22 4 1285 12 1 809 10 3
137 Boryś Dariusz NORDWEST Suszec m 42 42 2094 16 1 729 4 1 1365 12 0
138 Bartoszek Roman Skat Klub RSM Ruda Śl. s 42 42 2090 19 2 1135 11 1 955 8 1
139 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów m 42 42 2083 21 3 841 10 2 1242 11 1
140 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola m 42 42 2083 18 2 895 9 1 1188 9 1
141 Paździor Wojciech SKAT KLUB Kobiór m 42 42 2077 23 3 922 11 2 1155 12 1
142 Żymańczyk Dariusz CEZAB Piasek m 42 42 2074 19 2 1055 9 0 1019 10 2
143 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m 42 42 2069 20 3 1133 11 2 936 9 1
144 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 42 42 2068 19 3 721 7 2 1347 12 1
145 Goc Jan NADWIŚLAN Góra s 42 42 2066 22 3 1635 16 2 431 6 1
146 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 42 42 2064 23 6 1259 12 2 805 11 4
147 Świtała Franciszek O GOSiT Zawadzkie s 42 42 2063 21 2 1026 11 2 1037 10 0
148 Frysztacki Aleksander AMICUS KWK STASZIC Katowice j 42 42 2060 17 3 1480 13 1 580 4 2
149 Gembus Jerzy SZOMBIERKI Bytom m 42 42 2056 21 2 867 11 2 1189 10 0
150 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 40 40 2049 19 2 999 9 1 1050 10 1
151 Broda Bartłomiej MIŚ Mysłowice s 40 40 2046 19 4 982 8 1 1064 11 3
152 Grzywczak Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 40 40 2037 19 3 1091 9 0 946 10 3
153 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 40 40 2032 19 3 1238 10 0 794 9 3
154 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 40 40 2030 22 3 1142 12 1 888 10 2
155 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 40 40 2028 24 5 1071 15 4 957 9 1
156 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 40 40 2026 17 2 877 8 2 1149 9 0
157 Kowalski Jerzy TĘCZA Tychy s 40 40 2021 17 4 1505 8 1 516 9 3
158 Stachura Bernard LEŚNA Bieruń m 40 40 2020 25 6 566 9 5 1454 16 1
159 Pacula Józef JUBILAT Jastrzębie s 40 40 2019 22 5 912 9 2 1107 13 3
160 Olszak Piotr SK BARBARA Chorzów m 40 40 2018 19 3 687 6 2 1331 13 1
161 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 40 40 2013 18 2 1067 8 0 946 10 2
162 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny s 38 38 1999 21 3 1469 12 0 530 9 3
163 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 38 38 1999 18 4 1366 11 1 633 7 3
164 Bilgoń Jan MULTI-FORM II m 38 38 1997 25 6 699 12 4 1298 13 2
165 Gebauer Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice m 38 38 1993 19 5 1058 9 3 935 10 2
166 Bryła Ryszard KS ŁABĘDY Gliwice s 38 38 1988 22 7 1108 12 4 880 10 3
167 Beczała Andrzej GROBLA Ćwiklice m 38 38 1987 19 2 739 8 2 1248 11 0
168 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 38 38 1978 22 6 822 9 3 1156 13 3
169 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 38 38 1978 21 4 1137 10 1 841 11 3
170 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 38 38 1976 23 5 1077 12 2 899 11 3
171 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom s 38 38 1972 17 3 1023 8 1 949 9 2
172 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 38 38 1967 23 5 205 5 3 1762 18 2
173 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór m 38 38 1967 21 3 992 10 1 975 11 2
174 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 38 38 1967 19 3 975 9 1 992 10 2
175 Zyguła Krzysztof KS ŁABĘDY Gliwice m 38 38 1967 17 1 1280 11 1 687 6 0
176 Drzyzga Janusz OSP Lędziny m 38 38 1960 21 4 710 8 3 1250 13 1
177 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 38 38 1950 18 3 1111 9 0 839 9 3
178 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 36 36 1949 29 9 1314 15 3 635 14 6
179 Wodniok Bernard SKAT Lubliniec s 36 36 1943 19 3 1089 12 3 854 7 0
180 Osadnik Karol SKAT Lubliniec s 36 36 1942 17 2 1104 9 1 838 8 1
181 Gaweł Ryszard PIEKUŚ SUBLE Tychy s 36 36 1935 25 5 1273 14 1 662 11 4
182 Litewczuk Dariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 36 36 1935 22 5 1008 11 2 927 11 3
183 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 36 36 1933 21 4 1384 12 0 549 9 4
184 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 36 36 1933 18 4 402 8 4 1531 10 0
185 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 36 36 1928 24 7 1054 14 4 874 10 3
186 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec s 36 36 1924 22 5 594 9 3 1330 13 2
187 Marek Zygmunt VEGA-MIFAMA Mikołów s 36 36 1922 17 3 1154 11 1 768 6 2
188 Siekiera Iwona SKAT Lubliniec k 36 36 1921 18 5 1297 12 3 624 6 2
189 Wojtyła Józef LKS Lyski m 36 36 1919 18 2 1155 11 1 764 7 1
190 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 36 36 1912 20 4 1114 11 1 798 9 3
191 Gryzło Stanisław VEGA-MIFAMA Mikołów m 36 36 1906 19 2 1109 11 0 797 8 2
192 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 36 36 1904 25 5 1028 13 3 876 12 2
193 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 36 36 1904 23 5 1240 11 1 664 12 4
194 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 36 36 1904 19 5 903 10 3 1001 9 2
195 Moch Ireneusz FALA Świekatowo m 36 36 1901 15 0 1032 8 0 869 7 0
196 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 34 34 1898 21 6 935 11 4 963 10 2
197 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice m 34 34 1898 18 3 915 8 0 983 10 3
198 Dudek Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice j 34 34 1891 18 5 704 7 2 1187 11 3
199 Bryłka Ernest DOKiS Dobrodzień s 34 34 1887 18 4 1008 8 0 879 10 4
200 Malewicki Henryk SZOMBIERKI Bytom m 34 34 1883 23 9 609 9 5 1274 14 4
201 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 34 34 1870 16 2 709 8 2 1161 8 0
202 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 34 34 1869 20 4 1067 11 0 802 9 4
203 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom s 34 34 1868 16 2 989 9 1 879 7 1
204 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 34 34 1864 22 5 1191 13 2 673 9 3
205 Darda Jarosław KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 34 34 1864 18 2 1016 8 1 848 10 1
206 Dudek Wiesław AMICUS KWK STASZIC Katowice m 34 34 1860 17 2 533 7 2 1327 10 0
207 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 34 34 1859 22 6 263 8 5 1596 14 1
208 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 34 34 1857 21 3 690 8 2 1167 13 1
209 Wojtala Jan UNIA Bieruń m 34 34 1856 17 3 969 7 0 887 10 3
210 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 34 34 1852 22 6 1157 13 3 695 9 3
211 Motyl Andrzej   AMICUS KWK STASZIC Katowice m 32 32 1849 19 3 1268 11 0 581 8 3
212 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 32 32 1849 19 3 818 10 2 1031 9 1
213 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 32 32 1846 15 3 741 5 1 1105 10 2
214 Świerkot Eugeniusz JARDEX WDK Szczejkowice s 32 32 1838 19 4 1129 13 2 709 6 2
215 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 32 32 1836 17 2 969 10 1 867 7 1
216 Królikowski Janusz CEZAB Piasek m 32 32 1832 20 6 521 9 5 1311 11 1
217 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 32 32 1832 16 3 1160 9 1 672 7 2
218 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 32 32 1822 21 6 535 10 5 1287 11 1
219 Pawluk Waldemar KS ŁABĘDY Gliwice m 32 32 1821 19 3 973 11 1 848 8 2
220 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 32 32 1819 22 6 499 5 2 1320 17 4
221 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 32 32 1818 17 2 937 8 1 881 9 1
222 Michalski Dawid SKATMINDSET Jastrzębie m 32 32 1816 22 7 808 10 3 1008 12 4
223 Kabut Jerzy LKS Górki Śl. s 32 32 1816 14 1 839 7 0 977 7 1
224 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska m 30 30 1796 21 6 1010 12 2 786 9 4
225 Ficek Roman niezrzeszony #N/D! 30 30 1796 17 5 876 8 3 920 9 2
226 Jakubowski Marcin FLOREK Świętochłowice m 30 30 1793 15 2 662 7 1 1131 8 1
227 Ochman Gotfryd KS ŁABĘDY Gliwice s 30 30 1789 18 6 658 7 3 1131 11 3
228 Kaszuba Zygmunt NITRON Krupski Młyn m 30 30 1789 16 3 1218 9 0 571 7 3
229 Luberta Piotr LWSM Knurów m 30 30 1788 22 6 1017 8 1 771 14 5
230 Oślizło Zygmunt GÓRNIK Wesoła s 30 30 1786 17 3 794 8 1 992 9 2
231 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 30 30 1785 18 6 900 10 3 885 8 3
232 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice m 30 30 1777 17 3 767 8 2 1010 9 1
233 Koziorowski Piotr SKAT Lubliniec m 30 30 1773 23 4 881 12 2 892 11 2
234 Kiermaszek Michał TKKF RELAKS Wodzisław m 30 30 1773 16 2 950 9 1 823 7 1
235 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 30 30 1771 12 0 1317 10 0 454 2 0
236 Maron Teofil SAKOP 4 ASY Bytom m 30 30 1770 17 4 634 10 4 1136 7 0
237 Szeliga Stanisław AMICUS KWK STASZIC Katowice m 30 30 1764 15 5 1040 9 3 724 6 2
238 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 30 30 1763 13 1 1094 7 0 669 6 1
239 Korzonek Aleksander SK BARBARA Chorzów m 30 30 1758 26 6 1100 14 2 658 12 4
240 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 30 30 1757 17 3 863 10 2 894 7 1
241 Wilczok Józef KS CZUŁOWIANKA Tychy s 30 30 1755 15 1 800 7 1 955 8 0
242 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 30 30 1753 23 7 1222 12 1 531 11 6
243 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 30 30 1752 17 5 800 8 2 952 9 3
244 Skrzypczyk Henryk NADWIŚLAN Góra m 28 28 1748 15 3 1096 9 2 652 6 1
245 Pawlas Mariusz JARDEX WDK Szczejkowice m 28 28 1738 18 3 845 10 2 893 8 1
246 Deptała Leon UNIA Kolonowskie s 28 28 1734 14 3 1426 10 0 308 4 3
247 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 28 28 1727 21 5 1163 13 2 564 8 3
248 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 28 28 1725 16 2 1091 9 0 634 7 2
249 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 28 28 1724 19 4 188 4 3 1536 15 1
250 Kosteczka Jarosław ASY Żory m 28 28 1716 22 5 683 9 2 1033 13 3
251 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 28 28 1716 19 4 923 10 2 793 9 2
252 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 28 28 1714 17 2 958 9 2 756 8 0
253 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 28 28 1712 17 3 954 7 0 758 10 3
254 Czauderna Krzysztof KS MOSiR Cieszyn m 28 28 1707 14 1 809 6 1 898 8 0
255 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 28 28 1704 18 3 940 11 1 764 7 2
256 Jastrzębski Tomasz KS GÓRNIK Boguszowice m 28 28 1704 15 2 761 6 1 943 9 1
257 Paszek Bogdan CEZAB Piasek m 28 28 1703 19 4 925 8 0 778 11 4
258 Foryś Wacław SOKÓŁ Wola m 28 28 1703 16 3 1007 8 1 696 8 2
259 Segeth Lidia OSP Lędziny k 28 28 1700 17 4 673 7 2 1027 10 2
260 Orocz Krzysztof OSP Lędziny m 26 26 1698 19 5 428 8 4 1270 11 1
261 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 26 26 1694 23 7 1203 12 2 491 11 5
262 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 26 26 1694 20 6 1177 13 1 517 7 5
263 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 26 26 1681 19 3 832 10 1 849 9 2
264 Raj Wacław ISKRA Rybnik s 26 26 1679 14 3 1286 12 1 393 2 2
265 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s 26 26 1676 16 4 521 8 3 1155 8 1
266 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 26 26 1675 15 4 467 6 3 1208 9 1
267 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 26 26 1669 20 5 631 8 2 1038 12 3
268 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 26 26 1668 21 7 897 12 3 771 9 4
269 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice m 26 26 1667 14 2 909 7 1 758 7 1
270 Zielewski Ludwik U JANA Tychy s 26 26 1660 20 8 1428 13 3 232 7 5
271 Guz Franciszek KS ŁABĘDY Gliwice s 26 26 1659 19 4 914 8 0 745 11 4
272 Madera Joachim LZS Tarnów Opolski m 26 26 1650 20 9 876 10 4 774 10 5
273 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 24 24 1646 14 1 964 8 0 682 6 1
274 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 24 24 1641 17 4 446 6 3 1195 11 1
275 Lissy Andrzej BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 24 24 1630 16 3 866 11 3 764 5 0
276 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. m 24 24 1628 20 5 550 9 3 1078 11 2
277 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 24 24 1626 19 5 643 10 3 983 9 2
278 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 24 24 1626 18 6 716 9 3 910 9 3
279 Fleischer Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 24 24 1625 20 4 809 12 4 816 8 0
280 Dygdałowicz Maciej GROBLA Ćwiklice s 24 24 1616 33 16 1068 17 7 548 16 9
281 Sobczuk Artur NADWIŚLAN Góra m 24 24 1608 19 6 1259 15 4 349 4 2
282 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia m 24 24 1601 18 5 521 6 2 1080 12 3
283 Ziaja Alfons NITRON Krupski Młyn s 22 22 1596 16 2 740 7 1 856 9 1
284 Kampa Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 22 22 1584 19 7 867 10 3 717 9 4
285 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 22 22 1571 15 3 967 8 1 604 7 2
286 Dzierżawa Zygmunt UNIA Kolonowskie m 22 22 1569 20 5 953 12 2 616 8 3
287 Koziorowski Marian SKAT Lubliniec m 22 22 1569 19 6 999 9 1 570 10 5
288 Sykuła Marian U JANA Tychy s 22 22 1567 18 8 695 10 5 872 8 3
289 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 22 22 1567 18 4 860 8 0 707 10 4
290 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 22 22 1563 17 4 528 5 2 1035 12 2
291 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna m 22 22 1562 18 4 833 9 2 729 9 2
292 Rogula Krzysztof ZAGŁOBA Tychy m 22 22 1560 20 7 1023 11 2 537 9 5
293 Knesz Franciszek TKKF SKAT Racibórz m 22 22 1557 18 4 779 10 2 778 8 2
294 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 22 22 1552 17 1 608 8 1 944 9 0
295 Pacholczyk Piotr KS MOSiR Cieszyn m 20 20 1549 16 5 718 9 3 831 7 2
296 Piekorz Czesław UNIA Bieruń m 20 20 1546 17 5 902 10 2 644 7 3
297 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 20 20 1545 21 7 461 10 4 1084 11 3
298 Schulz Stefan WISUS Żory m 20 20 1539 13 4 770 6 1 769 7 3
299 Herman Paweł KS MOSiR Cieszyn m 20 20 1533 20 5 1174 10 0 359 10 5
300 Łączniak Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice j 20 20 1533 19 6 771 10 4 762 9 2
301 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 20 20 1526 15 6 550 7 3 976 8 3
302 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 20 20 1519 13 2 946 7 0 573 6 2
303 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 20 20 1518 16 5 517 6 3 1001 10 2
304 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 20 20 1515 16 3 561 8 2 954 8 1
305 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 20 20 1512 21 6 245 12 6 1267 9 0
306 Myszka Janusz LWSM Knurów m 20 20 1506 12 3 688 6 1 818 6 2
307 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 18 18 1495 19 5 608 10 4 887 9 1
308 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 18 18 1488 19 6 887 12 4 601 7 2
309 Tarabura Konrad SZOMBIERKI Bytom s 18 18 1488 18 8 194 6 5 1294 12 3
310 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 18 18 1486 13 1 966 7 0 520 6 1
311 Szymała Tomasz WISUS Żory m 18 18 1485 17 3 397 5 2 1088 12 1
312 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo m 18 18 1484 24 8 681 13 4 803 11 4
313 Zaic Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice s 18 18 1476 19 8 409 8 5 1067 11 3
314 Barczyk Roman HUTNIK Miasteczko Śl. m 18 18 1475 17 3 542 8 2 933 9 1
315 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 18 18 1466 21 7 478 12 6 988 9 1
316 Nowak Janusz LWSM Knurów m 18 18 1461 19 5 152 5 5 1309 14 0
317 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 18 18 1453 18 6 886 12 2 567 6 4
318 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 18 18 1453 14 3 974 7 0 479 7 3
319 Polednia Alfred niezrzeszony #N/D! 18 18 1451 13 4 1034 8 1 417 5 3
320 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 16 16 1449 19 6 739 10 4 710 9 2
321 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 16 16 1440 14 3 828 7 1 612 7 2
322 Niemiec Stanisław ASY Żory s 16 16 1437 15 5 928 9 3 509 6 2
323 Kokot Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 16 16 1434 20 7 1213 12 1 221 8 6
324 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 16 16 1432 17 1 463 6 4 969 11 1
325 Kołodziejczyk Jowita OSP Lędziny k 16 16 1432 13 3 525 6 2 907 7 1
326 Zieliński Jacek OSP Lędziny m 16 16 1430 17 5 805 10 2 625 7 3
327 Bryła Artur SKAT Lubliniec m 16 16 1421 16 5 839 9 2 582 7 3
328 Morawiec Jacek Klub Skata Zajazd Krapkowice m 16 16 1413 12 4 1116 8 0 297 4 4
329 Zienkiewicz Zdzisław SK STARA POCZTA m 16 16 1412 14 2 833 7 0 579 7 2
330 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice m 16 16 1404 20 6 358 8 4 1046 12 2
331 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 14 14 1391 12 2 736 4 0 655 8 2
332 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 14 14 1383 16 6 922 10 2 461 6 4
333 Lewicki Stanisław U JANA Tychy s 14 14 1375 10 1 513 4 0 862 6 1
334 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 14 14 1370 20 8 587 10 5 783 10 3
335 Kadzimierz Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 14 14 1363 16 7 779 7 2 584 9 5
336 Szewczyk Mirosław S.C. HERKULES Rydułtowy m 14 14 1362 13 4 960 10 2 402 3 2
337 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 14 14 1359 18 6 887 9 2 472 9 4
338 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 14 14 1354 18 3 672 10 2 682 8 1
339 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 12 12 1324 12 3 458 5 2 866 7 1
340 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin m 12 12 1321 18 7 841 9 1 480 9 6
341 Feliks Marek SOKÓŁ Imielin m 10 10 1296 15 3 481 4 1 815 11 2
342 Golec Jan MDK Zawodzie s 10 10 1290 22 9 929 11 2 361 11 7
343 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 10 10 1276 17 5 132 7 3 1144 10 2
344 Grela Alfred ASY Żory m 10 10 1275 17 7 1223 13 3 52 4 4
345 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 10 10 1271 12 2 1046 9 0 225 3 2
346 Szpakiewicz Tadeusz CHEMIK Siemianowice Śl. s 10 10 1265 15 4 946 8 0 319 7 4
347 Tomkowicz Jarosław BIS Tychy m 10 10 1258 17 7 382 7 4 876 10 3
348 Lurka Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle m 10 10 1255 17 5 425 7 2 830 10 3
349 Mral Zdzisław LWSM Knurów s 10 10 1254 20 7 1043 11 2 211 9 5
350 Michlowicz Sylwester SAKOP 4 ASY Bytom s 8 8 1234 17 8 805 8 3 429 9 5
351 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA Tychy m 8 8 1231 12 3 661 7 2 570 5 1
352 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 8 8 1230 17 6 971 10 2 259 7 4
353 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy s 8 8 1217 10 1 541 5 0 676 5 1
354 Śliż Bogusław ASY Żory s 8 8 1216 14 3 490 8 2 726 6 1
355 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 8 8 1204 15 5 879 9 2 325 6 3
356 Gawiński Piotr SAKOP 4 ASY Bytom m 6 6 1195 16 8 827 9 3 368 7 5
357 Smaczny Paweł GRIN Siemianowice Śl. s 6 6 1191 20 8 749 10 3 442 10 5
358 Paździor Henryk WISUS Żory m 6 6 1190 19 9 514 11 6 676 8 3
359 Tkocz Mieczysław SK BARBARA Chorzów m 6 6 1185 17 8 647 9 4 538 8 4
360 Salamon Adam WOKiR Połomia m 6 6 1181 15 5 862 7 0 319 8 5
361 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 6 6 1175 18 8 310 7 5 865 11 3
362 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 6 6 1175 15 4 424 7 2 751 8 2
363 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 6 6 1159 16 6 1099 11 2 60 5 4
364 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 4 4 1146 15 7 405 6 4 741 9 3
365 Gawron Bogdan ASY Żory s 4 4 1127 18 8 793 10 4 334 8 4
366 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 4 4 1118 17 5 795 12 3 323 5 2
367 Przypaliński Marian GTS Bojszowy s 4 4 1117 15 5 788 8 2 329 7 3
368 Janko Paweł U JANA Tychy m 4 4 1104 15 3 998 11 1 106 4 2
369 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 2 2 1041 16 8 914 12 3 127 4 5
370 Grzesica Alojzy OSP Lędziny s 2 2 1038 6 0 484 2 0 554 4 0
371 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia m 2 2 1033 12 5 684 7 2 349 5 3
372 Załęcki Jerzy KS GÓRNIK Boguszowice m 2 2 1031 18 8 670 11 4 361 7 4
373 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 2 2 1022 10 3 434 5 2 588 5 1
374 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 2 2 1019 16 9 362 7 5 657 9 4
375 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 2 2 1019 12 5 774 6 1 245 6 4
376 Lampa Henryk MDK Zawodzie s 2 2 1018 14 5 437 6 2 581 8 3
377 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny m 2 2 1011 13 5 252 5 4 759 8 1
378 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 2 2 1005 17 9 170 5 4 835 12 5
379 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice m 1 1 993 13 4 503 7 2 490 6 2
380 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 1 1 974 16 6 368 7 3 606 9 3
381 Ciwis Teodor SK Wyry s 1 1 965 17 8 284 6 4 681 11 4
382 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1 1 944 15 7 380 7 3 564 8 4
383 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 1 1 918 10 4 276 4 3 642 6 1
384 Królikowski Roman SKAT KLUB Kobiór s 1 1 916 15 5 208 7 3 708 8 2
385 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 1 912 17 9 43 4 4 869 13 5
386 Fizia Józef WALET Pawłowice s 1 1 894 13 7 433 7 4 461 6 3
387 Krawiec Wiesław TĘCZA Tychy m 1 1 860 12 6 538 7 3 322 5 3
388 Misterek Ryszard SOKÓŁ Imielin s 1 1 842 11 5 447 5 3 395 6 2
389 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin m 1 1 839 12 5 890 9 1 -51 3 4
390 Drab Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 1 1 832 14 7 344 6 3 488 8 4
391 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 1 1 805 14 7 410 7 3 395 7 4
392 Nikodem Eugeniusz MDK POŁUDNIE Katowice m 1 1 804 11 4 516 8 3 288 3 1
393 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 1 1 785 10 6 367 4 3 418 6 3
394 Rożeński Ryszard Klub Skata Zajazd Krapkowice s 1 1 773 9 5 542 4 1 231 5 4
395 Malik Joachim SILESIA Tarnowskie Góry s 1 1 752 16 9 163 10 8 589 6 1
396 Janosz Emanuel LEŚNA Bieruń s 1 1 739 13 5 539 7 2 200 6 3
397 Saternus Ludwik SOKÓŁ Imielin s 1 1 734 11 8 596 6 2 138 5 6
398 Młoczek Jan ISKRA Rybnik s 1 1 708 15 9 303 7 5 405 8 4
399 Andrzejczyk Artur CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1 690 14 8 184 5 5 506 9 3
400 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 1 1 670 15 9 100 8 6 570 7 3
401 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 1 1 642 15 10 545 7 3 97 8 7
402 Stolorz Waldemar GOL-BAR Tychy m 1 1 525 17 12 491 8 3 34 9 9
403 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s 1 1 509 16 10 400 9 5 109 7 5
404 Sławicki Sebastian SK STARA POCZTA m 1 1 451 17 10 192 8 5 259 9 5
405 Minkina Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 1 1 445 12 10 371 8 5 74 4 5
406 Grysik Michał GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 1 443 10 5 236 5 3 207 5 2
407 Marker Franciszek SZOMBIERKI Bytom s 1 1 439 11 8 209 5 4 230 6 4
408 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 1 247 11 12 -210 4 7 457 7 5
409 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 1 1 234 15 10 498 7 3 -264 8 7
  Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 70
  Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy m 70
  Łapa Henryk MULTI-FORM II m 70
seniorzykobietyjuniorzyogólna
m-ce nazwisko imię klub - sekcja kat. GP razem seria I seria II
    punkty w p punkty w p punkty w p
1 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 99 80 179 3039 26 1 1133 9 1 1906 17 0
2 Krawczyk Jan GTS Bojszowy s 98 78 176 2986 27 2 1364 14 2 1622 13 0
3 Urbanek Józef ISKRA Rybnik s 97 76 173 2937 23 0 1263 12 0 1674 11 0
4 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola s 95 76 171 2909 27 5 1185 12 3 1724 15 2
5 Bodaszewski Edward KS CHSM Chorzów s 85 66 151 2672 22 2 1038 9 1 1634 13 1
6 Bartosik Wojciech SAMBOR SILESIA Rybnik s 81 64 145 2622 27 4 1005 12 3 1617 15 1
7 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 79 64 143 2604 26 5 1280 14 4 1324 12 1
8 Hosemann Józef CHEMIK Siemianowice Śl. s 78 64 142 2602 21 3 1211 11 1 1391 10 2
9 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA Tychy s 77 62 139 2563 22 1 1234 10 1 1329 12 0
10 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 74 60 134 2547 30 4 1151 16 3 1396 14 1
11 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 71 60 131 2530 25 4 1082 12 2 1448 13 2
12 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 67 60 127 2509 25 4 1537 15 2 972 10 2
13 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 62 58 120 2485 23 3 1116 9 1 1369 14 2
14 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 59 58 117 2470 23 3 1322 14 2 1148 9 1
15 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 58 58 116 2467 19 0 1091 9 0 1376 10 0
16 Paulus Ewald SAMBOR SILESIA Rybnik s 56 56 112 2445 25 3 1120 12 1 1325 13 2
17 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 51 56 107 2418 22 2 1306 12 1 1112 10 1
18 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 48 56 104 2404 20 3 1255 10 1 1149 10 2
19 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 47 54 101 2390 24 3 1382 15 2 1008 9 1
20 Kochanek Ryszard AMICUS KWK STASZIC Katowice s 46 54 100 2387 25 2 1160 14 2 1227 11 0
21 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 44 54 98 2380 24 2 909 10 2 1471 14 0
22 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 42 54 96 2374 20 0 1621 16 0 753 4 0
23 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 41 54 95 2370 20 1 1348 11 0 1022 9 1
24 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 38 54 92 2359 26 7 485 8 4 1874 18 3
25 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 35 52 87 2343 22 1 1084 9 0 1259 13 1
26 Kuźnik Józef VEGA-MIFAMA Mikołów s 31 52 83 2334 19 3 1393 11 1 941 8 2
27 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s 30 52 82 2318 26 6 1378 13 3 940 13 3
28 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 27 52 79 2312 21 4 865 9 3 1447 12 1
29 Nieroda Julian S.C. HERKULES Rydułtowy s 26 52 78 2311 18 1 1543 12 0 768 6 1
30 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 24 52 76 2300 20 2 1001 10 2 1299 10 0
31 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 23 50 73 2292 24 4 1141 12 1 1151 12 3
32 Tendera Jan SKAT KLUB Kobiór s 22 50 72 2281 21 5 506 7 4 1775 14 1
33 Głowacki Roman PIEKUŚ SUBLE Tychy s 21 50 71 2279 22 3 817 9 2 1462 13 1
34 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 19 50 69 2273 22 3 639 7 3 1634 15 0
35 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 17 50 67 2269 24 2 1569 15 0 700 9 2
36 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 13 50 63 2255 17 1 1044 6 0 1211 11 1
37 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 12 50 62 2253 20 1 1369 12 1 884 8 0
38 Czmok Wiktor SILESIA Tarnowskie Góry s 11 50 61 2251 27 4 957 12 2 1294 15 2
39 Kufel Józef WISUS Żory s 10 50 60 2250 16 2 976 7 1 1274 9 1
40 Kula Marian U JANA Tychy s 7 48 55 2242 18 1 1077 10 1 1165 8 0
41 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 6 48 54 2239 18 2 1015 8 0 1224 10 2
42 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 5 48 53 2237 21 2 1181 12 1 1056 9 1
43 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 2 48 50 2224 24 6 1092 12 4 1132 12 2
44 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 48 49 2220 23 4 1110 13 3 1110 10 1
45 Margos Otmar RAMSCH Chrzowice s 0 48 48 2215 20 2 526 7 2 1689 13 0
46 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 0 48 48 2205 18 1 1261 11 0 944 7 1
47 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 0 46 46 2199 26 5 974 11 2 1225 15 3
48 Zowada Kazimierz KWK WUJEK Katowice s 0 46 46 2199 20 1 1184 11 0 1015 9 1
49 Buchalik Alfons WISUS Żory s 0 46 46 2198 22 2 925 8 1 1273 14 1
50 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 0 46 46 2182 18 1 988 9 1 1194 9 0
51 Antończyk Józef LWSM Knurów s 0 46 46 2179 20 4 1017 11 3 1162 9 1
52 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 0 46 46 2173 24 5 1564 15 2 609 9 3
53 Mol Jerzy PIEKUŚ SUBLE Tychy s 0 46 46 2171 18 1 924 7 1 1247 11 0
54 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 0 46 46 2161 20 0 1218 11 2 943 9 2
55 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 0 46 46 2150 25 3 966 14 2 1184 11 1
56 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 0 44 44 2144 21 5 835 10 3 1309 11 2
57 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 0 44 44 2136 22 4 895 12 4 1241 10 0
58 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy s 0 44 44 2126 19 1 1029 8 1 1097 11 0
59 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 0 44 44 2118 18 3 627 5 2 1491 13 1
60 Waloszyński Ernest KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska G. s 0 44 44 2116 21 3 1408 14 1 708 7 2
61 Jacek Rudolf AMICUS KWK STASZIC Katowice s 0 44 44 2114 20 2 1044 11 1 1070 9 1
62 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s 0 44 44 2113 17 2 1132 9 1 981 8 1
63 Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice s 0 44 44 2105 18 2 1386 10 0 719 8 2
64 Bartoszek Roman Skat Klub RSM Ruda Śl. s 0 42 42 2090 19 2 1135 11 1 955 8 1
65 Goc Jan NADWIŚLAN Góra s 0 42 42 2066 22 3 1635 16 2 431 6 1
66 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 0 42 42 2064 23 6 1259 12 2 805 11 4
67 Świtała Franciszek O GOSiT Zawadzkie s 0 42 42 2063 21 2 1026 11 2 1037 10 0
68 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 0 40 40 2049 19 2 999 9 1 1050 10 1
69 Broda Bartłomiej MIŚ Mysłowice s 0 40 40 2046 19 4 982 8 1 1064 11 3
70 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 0 40 40 2032 19 3 1238 10 0 794 9 3
71 Kowalski Jerzy TĘCZA Tychy s 0 40 40 2021 17 4 1505 8 1 516 9 3
72 Pacula Józef JUBILAT Jastrzębie s 0 40 40 2019 22 5 912 9 2 1107 13 3
73 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 40 40 2013 18 2 1067 8 0 946 10 2
74 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny s 0 38 38 1999 21 3 1469 12 0 530 9 3
75 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 0 38 38 1999 18 4 1366 11 1 633 7 3
76 Bryła Ryszard KS ŁABĘDY Gliwice s 0 38 38 1988 22 7 1108 12 4 880 10 3
77 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom s 0 38 38 1972 17 3 1023 8 1 949 9 2
78 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 0 38 38 1967 19 3 975 9 1 992 10 2
79 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 0 38 38 1950 18 3 1111 9 0 839 9 3
80 Wodniok Bernard SKAT Lubliniec s 0 36 36 1943 19 3 1089 12 3 854 7 0
81 Osadnik Karol SKAT Lubliniec s 0 36 36 1942 17 2 1104 9 1 838 8 1
82 Gaweł Ryszard PIEKUŚ SUBLE Tychy s 0 36 36 1935 25 5 1273 14 1 662 11 4
83 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 0 36 36 1933 18 4 402 8 4 1531 10 0
84 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec s 0 36 36 1924 22 5 594 9 3 1330 13 2
85 Marek Zygmunt VEGA-MIFAMA Mikołów s 0 36 36 1922 17 3 1154 11 1 768 6 2
86 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 0 36 36 1912 20 4 1114 11 1 798 9 3
87 Bryłka Ernest DOKiS Dobrodzień s 0 34 34 1887 18 4 1008 8 0 879 10 4
88 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 0 34 34 1870 16 2 709 8 2 1161 8 0
89 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom s 0 34 34 1868 16 2 989 9 1 879 7 1
90 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 0 34 34 1857 21 3 690 8 2 1167 13 1
91 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 34 34 1852 22 6 1157 13 3 695 9 3
92 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 0 32 32 1846 15 3 741 5 1 1105 10 2
93 Świerkot Eugeniusz JARDEX WDK Szczejkowice s 0 32 32 1838 19 4 1129 13 2 709 6 2
94 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 32 32 1836 17 2 969 10 1 867 7 1
95 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 0 32 32 1832 16 3 1160 9 1 672 7 2
96 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 0 32 32 1822 21 6 535 10 5 1287 11 1
97 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 0 32 32 1819 22 6 499 5 2 1320 17 4
98 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 0 32 32 1818 17 2 937 8 1 881 9 1
99 Kabut Jerzy LKS Górki Śl. s 0 32 32 1816 14 1 839 7 0 977 7 1
100 Ochman Gotfryd KS ŁABĘDY Gliwice s 0 30 30 1789 18 6 658 7 3 1131 11 3
101 Oślizło Zygmunt GÓRNIK Wesoła s 0 30 30 1786 17 3 794 8 1 992 9 2
102 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 0 30 30 1771 12 0 1317 10 0 454 2 0
103 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 0 30 30 1763 13 1 1094 7 0 669 6 1
104 Wilczok Józef KS CZUŁOWIANKA Tychy s 0 30 30 1755 15 1 800 7 1 955 8 0
105 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 30 30 1752 17 5 800 8 2 952 9 3
106 Deptała Leon UNIA Kolonowskie s 0 28 28 1734 14 3 1426 10 0 308 4 3
107 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 0 28 28 1727 21 5 1163 13 2 564 8 3
108 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 0 28 28 1724 19 4 188 4 3 1536 15 1
109 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 0 28 28 1714 17 2 958 9 2 756 8 0
110 Raj Wacław ISKRA Rybnik s 0 26 26 1679 14 3 1286 12 1 393 2 2
111 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s 0 26 26 1676 16 4 521 8 3 1155 8 1
112 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 26 26 1675 15 4 467 6 3 1208 9 1
113 Zielewski Ludwik U JANA Tychy s 0 26 26 1660 20 8 1428 13 3 232 7 5
114 Guz Franciszek KS ŁABĘDY Gliwice s 0 26 26 1659 19 4 914 8 0 745 11 4
115 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 0 24 24 1646 14 1 964 8 0 682 6 1
116 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 0 24 24 1641 17 4 446 6 3 1195 11 1
117 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 0 24 24 1626 18 6 716 9 3 910 9 3
118 Dygdałowicz Maciej GROBLA Ćwiklice s 0 24 24 1616 33 16 1068 17 7 548 16 9
119 Ziaja Alfons NITRON Krupski Młyn s 0 22 22 1596 16 2 740 7 1 856 9 1
120 Kampa Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 22 22 1584 19 7 867 10 3 717 9 4
121 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 22 22 1571 15 3 967 8 1 604 7 2
122 Sykuła Marian U JANA Tychy s 0 22 22 1567 18 8 695 10 5 872 8 3
123 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 22 22 1567 18 4 860 8 0 707 10 4
124 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 0 20 20 1545 21 7 461 10 4 1084 11 3
125 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 0 20 20 1526 15 6 550 7 3 976 8 3
126 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 0 20 20 1518 16 5 517 6 3 1001 10 2
127 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 0 18 18 1488 19 6 887 12 4 601 7 2
128 Tarabura Konrad SZOMBIERKI Bytom s 0 18 18 1488 18 8 194 6 5 1294 12 3
129 Zaic Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice s 0 18 18 1476 19 8 409 8 5 1067 11 3
130 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 0 18 18 1466 21 7 478 12 6 988 9 1
131 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 0 18 18 1453 14 3 974 7 0 479 7 3
132 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 0 16 16 1449 19 6 739 10 4 710 9 2
133 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 16 16 1440 14 3 828 7 1 612 7 2
134 Niemiec Stanisław ASY Żory s 0 16 16 1437 15 5 928 9 3 509 6 2
135 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 0 16 16 1432 17 1 463 6 4 969 11 1
136 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 0 14 14 1391 12 2 736 4 0 655 8 2
137 Lewicki Stanisław U JANA Tychy s 0 14 14 1375 10 1 513 4 0 862 6 1
138 Kadzimierz Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 0 14 14 1363 16 7 779 7 2 584 9 5
139 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 0 14 14 1359 18 6 887 9 2 472 9 4
140 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 0 14 14 1354 18 3 672 10 2 682 8 1
141 Golec Jan MDK Zawodzie s 0 10 10 1290 22 9 929 11 2 361 11 7
142 Szpakiewicz Tadeusz CHEMIK Siemianowice Śl. s 0 10 10 1265 15 4 946 8 0 319 7 4
143 Mral Zdzisław LWSM Knurów s 0 10 10 1254 20 7 1043 11 2 211 9 5
144 Michlowicz Sylwester SAKOP 4 ASY Bytom s 0 8 8 1234 17 8 805 8 3 429 9 5
145 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy s 0 8 8 1217 10 1 541 5 0 676 5 1
146 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 8 8 1216 14 3 490 8 2 726 6 1
147 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 0 8 8 1204 15 5 879 9 2 325 6 3
148 Smaczny Paweł GRIN Siemianowice Śl. s 0 6 6 1191 20 8 749 10 3 442 10 5
149 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 0 6 6 1175 15 4 424 7 2 751 8 2
150 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 0 6 6 1159 16 6 1099 11 2 60 5 4
151 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 0 4 4 1146 15 7 405 6 4 741 9 3
152 Gawron Bogdan ASY Żory s 0 4 4 1127 18 8 793 10 4 334 8 4
153 Przypaliński Marian GTS Bojszowy s 0 4 4 1117 15 5 788 8 2 329 7 3
154 Grzesica Alojzy OSP Lędziny s 0 2 2 1038 6 0 484 2 0 554 4 0
155 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 0 2 2 1022 10 3 434 5 2 588 5 1
156 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 0 2 2 1019 12 5 774 6 1 245 6 4
157 Lampa Henryk MDK Zawodzie s 0 2 2 1018 14 5 437 6 2 581 8 3
158 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 0 1 1 974 16 6 368 7 3 606 9 3
159 Ciwis Teodor SK Wyry s 0 1 1 965 17 8 284 6 4 681 11 4
160 Królikowski Roman SKAT KLUB Kobiór s 0 1 1 916 15 5 208 7 3 708 8 2
161 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 0 1 1 912 17 9 43 4 4 869 13 5
162 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 1 1 894 13 7 433 7 4 461 6 3
163 Misterek Ryszard SOKÓŁ Imielin s 0 1 1 842 11 5 447 5 3 395 6 2
164 Rożeński Ryszard Klub Skata Zajazd Krapkowice s 0 1 1 773 9 5 542 4 1 231 5 4
165 Malik Joachim SILESIA Tarnowskie Góry s 0 1 1 752 16 9 163 10 8 589 6 1
166 Janosz Emanuel LEŚNA Bieruń s 0 1 1 739 13 5 539 7 2 200 6 3
167 Saternus Ludwik SOKÓŁ Imielin s 0 1 1 734 11 8 596 6 2 138 5 6
168 Młoczek Jan ISKRA Rybnik s 0 1 1 708 15 9 303 7 5 405 8 4
169 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 0 1 1 670 15 9 100 8 6 570 7 3
170 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 0 1 1 642 15 10 545 7 3 97 8 7
171 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s 0 1 1 509 16 10 400 9 5 109 7 5
172 Minkina Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 0 1 1 445 12 10 371 8 5 74 4 5
173 Marker Franciszek SZOMBIERKI Bytom s 0 1 1 439 11 8 209 5 4 230 6 4
174 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 0 1 1 234 15 10 498 7 3 -264 8 7
kobietyjuniorzyogólnaseniorzy
m-ce nazwisko imię klub - sekcja kat. GP razem seria I seria II
    punkty w p punkty w p punkty w p
1 Lubecka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 4 48 52 2233 18 1 1285 10 0 948 8 1
2 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 0 46 46 2173 24 5 1564 15 2 609 9 3
3 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 0 36 36 1933 21 4 1384 12 0 549 9 4
4 Siekiera Iwona SKAT Lubliniec k 0 36 36 1921 18 5 1297 12 3 624 6 2
5 Segeth Lidia OSP Lędziny k 0 28 28 1700 17 4 673 7 2 1027 10 2
6 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 0 20 20 1526 15 6 550 7 3 976 8 3
7 Kołodziejczyk Jowita OSP Lędziny k 0 16 16 1432 13 3 525 6 2 907 7 1
juniorzyogólnaseniorzykobiety
m-ce nazwisko imię klub - sekcja kat. GP razem seria I seria II
    punkty w p punkty w p punkty w p
1 Gołyś Dawid LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice j 40 54 94 2369 21 2 621 7 2 1748 14 0
2 Łapuszek Marcin SK Wyry j 0 46 46 2188 24 3 1034 12 2 1154 12 1
3 Frysztacki Aleksander AMICUS KWK STASZIC Katowice j 0 42 42 2060 17 3 1480 13 1 580 4 2
4 Dudek Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice j 0 34 34 1891 18 5 704 7 2 1187 11 3
5 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 0 22 22 1552 17 1 608 8 1 944 9 0
6 Łączniak Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice j 0 20 20 1533 19 6 771 10 4 762 9 2

Miejsce / data: Tychy Miasto / 18-05-2014
Kierownik turnieju: Łapa Krystian
Sekretariat: Papkala J. Papkala D.
Sędziowie: Żogała T. Falęcik A. Jucha R. Łapa H. Piekuś A.