Polski Związek Skata
Terminarz

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

ZAPROSZENIE DO KALET NA INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W KATEGORII OGÓLNEJ

UCZESTNICY FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI

L.p. Nazwisko Imię Klub .Kat. Okr. GP S U M A
razem  Z gry w
1 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1 970 22253 218
2 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 904 20183 242
3 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 899 21295 200
4 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 7 888 21654 202
5 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2 870 18942 186
6 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 854 20761 210
7 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 836 21088 180
8 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 3 836 20054 209
9 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 833 20440 205
10 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 818 20261 199
11 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy m 7 810 20319 206
12 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1 805 19315 209
13 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2 803 19020 196
14 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 2 779 18311 171
15 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 760 20541 221
16 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 760 20161 202
17 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 754 19801 204
18 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom m 7 753 19633 175
19 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 749 19654 197
20 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2 734 16067 175
21 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 704 19091 206
22 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 5 697 20112 195
23 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów m 8 692 14270 130
24 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 687 19405 198
25 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 4 675 18988 179
26 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1 663 18634 192
27 Mordak Mariusz U JANA Tychy m 10 658 19843 217
28 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 2 656 12664 130
29 Śmieja Roman SILESIA Rybnik m 3 651 15351 138
30 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 650 19680 206
31 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 650 19481 208
32 Boryś Dariusz WISUS Żory m 3 649 16344 161
33 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 643 18875 183
34 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice m 5 634 17594 187
35 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 626 19419 198
36 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 4 619 16276 142
37 Wawoczny Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 615 17930 192
38 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 615 17068 190
39 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 614 15357 144
40 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 611 18909 197
41 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2 610 18339 188
42 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 3 609 15690 161
43 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 2 608 17654 193
44 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 605 16020 167
45 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 604 18369 182
46 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 603 18523 194
47 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 601 16266 163
48 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 594 14580 136
49 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 593 17483 192
50 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 590 17800 178
51 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3 588 15469 150
52 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 585 15041 161
53 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 585 14773 158
54 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3 578 18105 169
55 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 578 16836 167
56 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 568 17454 191
57 Sornek Krzysztof SK Wyry m 2 567 17351 174
58 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 567 17343 175
59 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 565 17014 209
60 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 4 564 18178 185
61 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 563 18645 174
62 Hałacz Janusz WISUS Żory m 3 555 15878 174
63 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 550 16562 187
64 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3 549 18276 189
65 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 547 17337 162
66 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice m 5 545 15474 143
67 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 542 17861 216
68 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 1 541 16456 200
69 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 537 17615 169
70 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 3 535 15694 179
71 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 1 533 17632 194
72 Łapuszek Marcin SK Wyry m 2 531 18090 197
73 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 1 526 18310 173
74 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 525 17913 217
75 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 518 18751 173
76 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 518 15889 196
77 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 517 15371 176
78 Mayer Zbigniew  CEZAB Piasek m 2 515 13497 138
79 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 3 514 17762 182
80 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 511 13135 133
81 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 504 17166 181
82 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 502 17227 207
83 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 501 17916 186
84 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1 500 16293 218
85 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 500 15195 141
86 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 3 500 14033 150
87 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10 499 16798 166
88 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 4 498 16524 164
89 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 497 18246 195
90 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 497 17406 169
91 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1 494 17329 167
92 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 494 14586 166
93 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 491 14088 136
94 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 10 488 15793 161
95 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 487 12130 114
96 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 7 484 13108 119
97 Brania Bogdan KS FILIP m 10 481 16911 156
98 Zielewski Ludwik U JANA Tychy m 10 480 17535 178
99 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m 10 480 13176 137
100 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 476 15826 174
101 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 5 475 16313 155
102 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 471 18331 168
103 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 471 14172 142
104 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 467 16362 197
105 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 462 15623 220
106 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 461 16656 182
107 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4 460 14072 135
108 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4 459 16828 156
109 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 457 15554 169
110 Przybyła Damian BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 455 16005 176
111 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 455 15476 157
112 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 454 16567 204
113 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny k 2 453 17078 163
114 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10 452 17330 164
115 Luberta Piotr LWSM Knurów m 4 452 17134 170
116 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 1 451 13779 131
117 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1 450 17247 180
118 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 445 17431 178
119 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 445 13196 149
120 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3 444 15195 153
121 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 1 Katowice  
122 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 Katowice  
123 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 1 Katowice  
124 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 Katowice  
125 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 Tychy    
126 Sweryd Marek TS Pszczyna m 2 Tychy    
127 Ciwis Teodor SK WYRY s 2 Tychy    
128 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m 2 Tychy    
129 Grela Alfred WISUS Żory m 3 Rybnik  
130 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 3 Rybnik  
131 Ciastowicz Wojciech Jubilat jastrzebie m 3 Rybnik  
132 Łogasz Roman ASY Żory m 3 Rybnik  
133 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 Zabrze  
134 Jurczyk Andrzej SK RSM Ruda Śl. s 4 Zabrze  
135 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 Zabrze  
136 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 4 Zabrze  
137 Zmuda Hubert LZS SWORNICA Czarnowasy m 5 Opole  
138 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 Opole  
139 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice m 5 Opole  
140 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 5 Opole  
141 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice m 7 Śl. Południe  
142 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 Śl. Południe  
143 Cegiełka Józef S.C.HERKULES Rydułtowy s 7 Śl. Południe  
144 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie s 7 Śl. Południe  
145 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów m 8 Wlkp-Kuj-Pom
146 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo m 8 Wlkp-Kuj-Pom
147 Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów m 8 Wlkp-Kuj-Pom
148 Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów m 8 Wlkp-Kuj-Pom
149 Baran Adam MOKSiR Puck m 9 Kasz - Pom.  
150 Radtke Marek MOKSiR Puck m 9 Kasz - Pom.  
151 Radtke Piotr MOKSiR Puck m 9 Kasz - Pom.  
152 Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck s 9 Kasz - Pom.  
153 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 Tychy M.  
154 Kowalski Jerzy CZUŁOWIANKA Tychy s 10 Tychy M.  
155 Łapa Henryk SK Kobiór m 10 Tychy M.  
156 Urzędowski Adam KS FILIP m 10 Tychy M.  
157 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 PZSkat  
158 Faruga Jan TS Pszczyna m 2 PZSkat  
159 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice m 5 PZSkat  
160 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 PZSkat  
    REZERWA          
               
121 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór m 10 444 11110 104
122 Grela Alfred WISUS Żory m 3 442 15763 183
123 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 3 442 15420 154
124 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3 436 12366 123

« powrót do listy