Polski Związek Skata
Członkowie

Okręg Zabrze

aktualizacja 2022-04-05

L.p. L.p. kluby Nr ewidencyjny Nazwisko i imię Klub, Sekcja Kat
1 1 04/001/005 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s
2 2 04/001/035 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m
3 3 04/001/043 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s
4 4 04/001/045 Markefka Piotr INSTALATOR 4 ASY Bytom s
5 5 04/001/047 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m
6 6 04/001/053 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m
7 7 04/001/054 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m
8 8 04/001/055 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m
9 9 04/001/058 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m
10 10 04/001/060 Smykała Gerard INSTALATOR 4 ASY Bytom s
11 11 04/001/061 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m
12 1 04/003/001 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
13 2 04/003/003 Barczyk Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
14 3 04/003/021 Kozyra Janusz TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
15 4 04/003/041 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
16 5 04/003/057 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
17 6 04/003/089 Święc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
18 7 04/003/090 Rzepka Andrzej TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
19 8 04/003/091 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m
20 9 04/003/092 Skrobarczyk Józef TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
21 10 04/003/093 Paszek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s
22 1 04/004/001 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s
23 2 04/004/011 Stroba Hubert SZOMBIERKI Bytom s
24 3 04/004/014 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s
25 4 04/004/016 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s
26 5 04/004/024 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom s
27 6 04/004/026 Bazylkiewicz Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
28 7 04/004/027 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
29 8 04/004/028 Wojnowski Adam SZOMBIERKI Bytom m
30 9 04/004/031 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s
31 10 04/004/033 Weiss Dariusz SZOMBIERKI Bytom m
32 11 04/004/037 Kwapuliński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m
33 12 04/004/038 Jaroszewski Zbigniew SZOMBIERKI Bytom m
34 13 04/004/039 Jaroszewski Mariusz SZOMBIERKI Bytom s
35 14 04/004/040 Szynaka Leszek SZOMBIERKI Bytom m
36 1 04/006/002 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
37 2 04/006/009 Pawluk Waldemar KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
38 3 04/006/019 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
39 4 04/006/029 Lach Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
40 5 04/006/030 Tuczykont Bernard KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
41 6 04/006/036 Jaworski Krystian KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
42 7 04/006/053 Konstanty Bolesław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
43 8 04/006/056 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
44 9 04/006/058 Ochman Gotfryd KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
45 10 04/006/062 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
46 11 04/006/069 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
47 12 04/006/070 Glogowski Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
48 13 04/006/071 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
49 14 04/006/073 Matiaszek Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
50 15 04/006/074 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
51 16 04/006/075 Hajduk Zdzisław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
52 17 04/006/076 Kaźmierczak Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
53 1 04/007/005 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m
54 2 04/007/009 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s
55 3 04/007/054 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m
56 4 04/007/015 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m
57 5 04/007/029 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s
58 6 04/007/031 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s
59 7 04/007/042 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s
60 8 04/007/046 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s
61 9 04/007/053 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s
62 10 04/007/048 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m
63 11 04/007/060 Hajok Piotr POKÓJ Ruda Śl. m
64 12 04/007/063 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s
65 13 04/007/064 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m
66 14 04/007/066 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. s
67 15 04/007/067 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s
68 1 04/008/004 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s
69 2 04/008/005 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m
70 3 04/008/039 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s
71 4 04/008/054 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s
72 5 04/008/059 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s
73 6 04/008/060 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m
74 1 04/015/013 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s
75 2 04/015/014 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze s
76 3 04/015/017 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s
77 4 04/015/023 Stokłosa Janusz JORDAN Kończyce Zabrze m
78 5 04/015/031 Pietrek Adam JORDAN Kończyce Zabrze m
79 6 04/015/033 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze s
80 1 04/018/001 Lehmann Zygmunt MOK GUIDO Zabrze s
81 2 04/018/008 Lehmann Mariusz MOK GUIDO Zabrze m
82 3 04/018/011 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s
83 4 04/018/021 Zdebel Janusz MOK GUIDO Zabrze m
84 5 04/018/022 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s
85 6 04/018/026 Żuk Helena MOK GUIDO Zabrze  k
86 7 04/018/027 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s
87 8 04/018/033 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze s
88 9 04/018/042 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s
89 10 04/018/049 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s
90 11 04/018/051 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s
91 12 04/018/053 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze s
92 13 04/018/055 Glinka Krzysztof MOK GUIDO Zabrze m
93 1 04/019/001 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
94 2 04/019/002 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
95 3 04/019/003 Makselon Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
96 4 04/019/004 Makselon Joachim LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
97 5 04/019/006 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
98 6 04/019/008 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
99 7 04/019/010 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
100 8 04/019/011 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
101 9 04/019/016 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
102 10 04/019/017 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
103 11 04/019/019 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
104 12 04/019/029 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
105 13 04/019/033 Piszczelok Ryszrd LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
106 14 04/019/035 Popławski Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
107 15 04/019/036 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
108 16 04/019/043 Mehlich Dariusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
109 17 04/019/044 Plaza Marian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
110 18 04/019/047 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
111 19 04/019/048 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
112 20 04/019/049 Nocoń Kazimierz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
113 21 04/019/051 Poloczek Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
114 22 04/019/055 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
115 23 04/019/056 Pilny Marcin LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
116 24 04/019/057 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
117 25 04/019/058 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
118 26 04/019/060 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
119 27 04/019/061 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
120 28 04/019/065 Szołtysek Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
121 29 04/019/066 Pisarek Rafał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
122 30 04/019/069 Błaszczyk Marek LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
123 31 04/019/071 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
124 32 04/019/073 Walus Dominik LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
125 33 04/019/075 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
126 34 04/019/076 Żogała Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
127 35 04/019/078 Nocoń Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
128 36 04/019/079 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s
129 37 04/019/080 Szołtysek Ireneusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
130 38 04/019/081 Tomecki Jan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m
131 1 04/022/001 Antończyk Czesław LWSM Knurów s
132 2 04/022/002 Niewiadomski Jerzy LWSM Knurów s
133 3 04/022/003 Skowron Dariusz LWSM Knurów m
134 4 04/022/005 Wolny Bogumił LWSM Knurów m
135 5 04/022/006 Litwin Bogdan LWSM Knurów s
136 6 04/022/008 Dudziński Adam LWSM Knurów s
137 7 04/022/009 Mral Zdzisław LWSM Knurów s
138 8 04/022/011 Myszka Janusz LWSM Knurów s
139 9 04/022/013 Napierała Wojciech LWSM Knurów m
140 10 04/022/016 Zacher Jacek LWSM Knurów m
141 11 04/022/017 Arent Piotr LWSM Knurów m
142 12 04/022/021 Nowak Janusz Z LWSM Knurów m
143 13 04/022/024 Pakura Piotr LWSM Knurów s
144 14 04/022/026 Luberta Piotr LWSM Knurów m